Известување за затворање на патот „Кривогаштани – Крушево“

Почитувани,

За одржување на меѓународниот натпревар ФИС Ролер ски куп „Тоше Проески“ регионалниот пат од Кривогаштани до Крушево ќе биде затворен во петок (23.08.2019), сабота (24.08.1993) и недела (25.08.2019) во периодот од 9 до 11 часот.

Ви благодариме на разбирањето.

Please follow and like us:
Share

Следете не и бидете први што ќе дознаете за секоја новина во нашата општина!